%۸۵
پیشنهاد(از ۳۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

 دکتر علی صحرائیان، استاد تمام (Full Professor) دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. ایشان متولد سال 1354 و فارغ التحصیل رشته روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رتبه ممتاز در سال 1385 هستند. دکتر علی صحرائیان در سال 1398 مدرک فلوشیپ فوق تخصصی سکس تراپی و زوج درمانی را از دانشگاه مک گیل کانادا اخذ نمودند.از ایشان بیش از 60 مقاله در مجلات معتبر و کنگره های بین المللی به ثبت رسیده است. لازم به ذکر است دکتر علی صحرائیان از سال 1387 به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این دانشگاه مشغول به کار بوده اند. حیطه ی کاری ایشان درمان اختلالات عمومی اعصاب و روان بوده که البته در کنار این مهم به صورت اختصاصی به سکس تراپی و زوج درمانی می پردازند.

کد نظام پزشکی

۸۰۱۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • فلوشیپ درمان اختلالات جنسی و زوج درمانی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علی صحراییان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳۹ کاربر)

%۸۵
۳۳ کاربر از ۳۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

توجه فرمایید که نوبتهای گرفته شده از طریق وبسایت، برای مشاوره و درمان اختلالات جنسی و زوج درمانی و خانواده درمانی و سکس تراپی و مشاوره قبل از ازدواج نمیباشد و جهت تعیین نوبت در این موارد بایستی مستقیما با مطب تماس گرفته شود.

نوبتهای گرفته شده ساعت حضور در مطب میباشد و زمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد .

دکتر علی صحراییان
دکتر علی صحراییان
دکتر علی صحراییان از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر علی صحراییان در شیراز، خیابان زند، جنب بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی صحراییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360629-07132360630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی صحراییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی صحراییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی صحراییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی صحراییان تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی),فلوشیپ درمان اختلالات جنسی و زوج درمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.