دکتر آزیتا بابای اهری

دکتر آزیتا بابای اهری

تخصص داخلی

تهران

درباره‌ی پزشک

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

کد نظام پزشکی

54997

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان یوسف آباد

آدرس:

تهران، مطب خیابان یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 8، واحد 6، طبقه1

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزیتا بابای اهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان یوسف آباد
دکتر آزیتا بابای اهری
دکتر آزیتا بابای اهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزیتا بابای اهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزیتا بابای اهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا بابای اهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزیتا بابای اهری چقدر است؟
هزینه ویزیت آزیتا بابای اهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا بابای اهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزیتا بابای اهری کجا است؟
دکترآزیتا بابای اهری مطب خیابان یوسف آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آزیتا بابای اهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آزیتا بابای اهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا بابای اهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزیتا بابای اهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزیتا بابای اهری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزیتا بابای اهری چه زمانی است؟
دکتر آزیتا بابای اهری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا بابای اهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزیتا بابای اهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آزیتا بابای اهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزیتا بابای اهری 0 از 5 است.

درباره دکتر آزیتا بابای اهریدکترآزیتا بابای اهری dr azita babai ahri از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر آزیتا بابای اهری در تهران، مطب خیابان یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 8، واحد 6، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزیتا بابای اهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188482078-02188480871 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزیتا بابای اهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزیتا بابای اهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزیتا بابای اهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزیتا بابای اهری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزیتا بابای اهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.