نوید علاقه مند

نوید علاقه مند

کارشناس تغذیه

اهواز

کد نظام پزشکی

ت1127
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، ابتدای 5 غربی، ساختمان پزشکان فارابی

تلفن:06133912111

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نوید علاقه مند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نوید علاقه مند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شهین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای کنترل قند به علت دیابت پیششون رفتم. خوش برخورد و با دانش بودند. یکروز بعد از مشاوره رژیم رو فرستادن که تو این ۴ ماه، قندم عالی کنترل شده.

مدینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله به صحبت ها گوش میکردند و با چند تا سوال تخصصی دقیقا توضیحات کامل دادند.

انتخاب نوع نوبت گیری از نوید علاقه مند
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، ابتدای 5 غربی، ساختمان پزشکان فارابی
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نوید علاقه مند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید علاقه مند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نوید علاقه مند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نوید علاقه مند چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید علاقه مند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نوید علاقه مند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نوید علاقه مند کجا است؟
دکتر نوید علاقه مند 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نوید علاقه مند را ببینید.
+
آیا نوید علاقه مند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید علاقه مند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نوید علاقه مند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید علاقه مند متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نوید علاقه مند چه زمانی است؟
دکتر نوید علاقه مند از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نوید علاقه مند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نوید علاقه مند چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به نوید علاقه مند رای داده‌اند. میانگین امتیازی نوید علاقه مند 5 از 5 است.

درباره نوید علاقه منددکتر نوید علاقه مند navid alaghemand از دکترهای متخصص تغذیه اهواز هستند. مطب نوید علاقه مند در اهواز، کیانپارس، ابتدای 5 غربی، ساختمان پزشکان فارابی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نوید علاقه مند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133912111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نوید علاقه مند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نوید علاقه مند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نوید علاقه مند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نوید علاقه مند متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نوید علاقه مند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.