دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
میلاد داودی

میلاد داودی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
تهران

کد نظام پزشکی

28383

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان گل نبی، پلاک 47، ساختمان زمرد، واحد2

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران میلاد داودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از میلاد داودی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، خیابان گل نبی، پلاک 47، ساختمان زمرد، واحد2


نوبت مشاوره تلفنی
40 دقیقه گفتگو250,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت میلاد داودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میلاد داودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد میلاد داودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت میلاد داودی چقدر است؟
هزینه ویزیت میلاد داودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل میلاد داودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب میلاد داودی کجا است؟
دکتر میلاد داودی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل میلاد داودی را ببینید.
+
آیا میلاد داودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میلاد داودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
میلاد داودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میلاد داودی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد میلاد داودی چه زمانی است؟
دکتر میلاد داودی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل میلاد داودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از میلاد داودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به میلاد داودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی میلاد داودی 0 از 5 است.
درباره میلاد داودی


دکتر میلاد داودی milad davodi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب میلاد داودی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان گل نبی، پلاک 47، ساختمان زمرد، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب میلاد داودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122894173-02122893016 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام میلاد داودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی میلاد داودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط میلاد داودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از میلاد داودی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد میلاد داودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.