دکتر ابراهیم امیری

دکتر ابراهیم امیری

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

68325

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، اسیاب قوامی، جنب انتقال خون ، ساختمان ارسلان، طبقه دوم، واحد 6

تلفن:07136274687

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابراهیم امیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم امیری کجا است؟
دکتر ابراهیم امیری 1 مطب در خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابراهیم امیری را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم امیری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم امیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم امیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم امیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابراهیم امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم امیری 0 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم امیریدکتر ابراهیم امیری dr ebrahim amiri از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر ابراهیم امیری در شیراز، خیابان قصردشت، اسیاب قوامی، جنب انتقال خون ، ساختمان ارسلان، طبقه دوم، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136274687 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم امیری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.