دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رومینا دستمالچی

دکتر رومینا دستمالچی

تخصص ژنتیک پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

آ4214

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات میدان حسین

آدرس:

تهران، میدان امام حسین، ابتدای خیابان انقلاب، روبروی مترو امام حسین، کوچه فروشگاه، طبقه اول

تلفن:02177515628

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رومینا دستمالچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رومینا دستمالچی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان حسین
تهران - تهران، میدان امام حسین، ابتدای خیابان انقلاب، روبروی مترو امام حسین، کوچه فروشگاه، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رومینا دستمالچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رومینا دستمالچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رومینا دستمالچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رومینا دستمالچی چقدر است؟
هزینه ویزیت رومینا دستمالچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا دستمالچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رومینا دستمالچی کجا است؟
دکتر رومینا دستمالچی 1 مطب در میدان حسین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رومینا دستمالچی را ببینید.
+
آیا دکتر رومینا دستمالچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا دستمالچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رومینا دستمالچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رومینا دستمالچی متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رومینا دستمالچی چه زمانی است؟
دکتر رومینا دستمالچی از روز پنجشنبه 17 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا دستمالچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رومینا دستمالچی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رومینا دستمالچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رومینا دستمالچی 0 از 5 است.
درباره دکتر رومینا دستمالچی


دکتر رومینا دستمالچی dr romina dastmalchi از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی تهران هستند. مطب دکتر رومینا دستمالچی در تهران، میدان امام حسین، ابتدای خیابان انقلاب، روبروی مترو امام حسین، کوچه فروشگاه، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رومینا دستمالچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177515628 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رومینا دستمالچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رومینا دستمالچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رومینا دستمالچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رومینا دستمالچی متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رومینا دستمالچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.