%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص بیماریهای کلیه

- درمان بیماران نارسایی کلیه

- درمان بیماران تحت درمان با دیالیز

- دارو درمانی و پیشگیری از عود سنگ های کلیه

- تشخیص و درمان بیماران با دفع پروتئین در ادرار

- تشخیص و درمان بیماران با دفع خون در ادرار

کد نظام پزشکی

81855

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • فلوشیپ پیوند کلیه

اطلاعات مطب معدل غربی

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین، ابتدای معدل غربی، ساختمان پزشکی راز، طبقه 6، واحد 21

تلفن:07132369445

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معدل غربی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه کنید :

به هیچ وجه بیماران در زمینه مجاری ادراری ویزیت نخواهند شد.

دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی
دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ عزت زادگان جهرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی کجا است؟
دکترشاهرخ عزت زادگان جهرمی مطب معدل غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) و پیوند کلیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمیدکترشاهرخ عزت زادگان جهرمی dr shahrokh ezat zadegan jahromi از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی در شیراز، خیابان فلسطین، ابتدای معدل غربی، ساختمان پزشکی راز، طبقه 6، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی متخصص و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ عزت زادگان جهرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.