دکتر سید ابراهیم سجادی

دکتر سید ابراهیم سجادی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

81531

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند،کوچه 50، ساختمان سینا، طبقه 4، واحد12

تلفن:09174266794

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید ابراهیم سجادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید ابراهیم سجادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید ابراهیم سجادی
دکتر سید ابراهیم سجادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید ابراهیم سجادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید ابراهیم سجادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید ابراهیم سجادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید ابراهیم سجادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید ابراهیم سجادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابراهیم سجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید ابراهیم سجادی کجا است؟
دکترسید ابراهیم سجادی خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید ابراهیم سجادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید ابراهیم سجادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابراهیم سجادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید ابراهیم سجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید ابراهیم سجادی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید ابراهیم سجادی چه زمانی است؟
دکتر سید ابراهیم سجادی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابراهیم سجادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید ابراهیم سجادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید ابراهیم سجادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید ابراهیم سجادی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید ابراهیم سجادیدکترسید ابراهیم سجادی dr seyyed ebrahim sajadi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سید ابراهیم سجادی در شیراز، خیابان زند،کوچه 50، ساختمان سینا، طبقه 4، واحد12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید ابراهیم سجادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174266794 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید ابراهیم سجادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید ابراهیم سجادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید ابراهیم سجادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید ابراهیم سجادی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید ابراهیم سجادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.