دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نرگس جوزری

دکتر نرگس جوزری

پزشک دندانپزشک

بندرعباس

کد نظام پزشکی

165838

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات خیابان پیامبر اعظم

آدرس:

بندرعباس، پیامبر اعظم، سایت درخت سبز، مرکز بهداشت سایت درخت سبز

تلفن:09331285379

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرگس جوزری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نرگس جوزری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیامبر اعظم
بندرعباس - بندرعباس، پیامبر اعظم، سایت درخت سبز، مرکز بهداشت سایت درخت سبز


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس جوزری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس جوزری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس جوزری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس جوزری چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس جوزری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جوزری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس جوزری کجا است؟
دکتر نرگس جوزری 1 مطب در خیابان پیامبر اعظم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نرگس جوزری را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس جوزری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جوزری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس جوزری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس جوزری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس جوزری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نرگس جوزری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جوزری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس جوزری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نرگس جوزری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس جوزری 0 از 5 است.
درباره دکتر نرگس جوزری


دکتر نرگس جوزری dr narges jozari از دکترهای متخصص دندانپزشک بندرعباس هستند. مطب دکتر نرگس جوزری در بندرعباس، پیامبر اعظم، سایت درخت سبز، مرکز بهداشت سایت درخت سبز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس جوزری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09331285379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس جوزری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس جوزری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس جوزری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس جوزری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس جوزری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.