دکتر مهنوش ممبینی

دکتر مهنوش ممبینی

پزشک دندانپزشک

ترمیمی و زیبایی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 • آدرس اینستاگرام دکتر مهنوش ممبینی :Nick clinic@
 • انواع ترمیم و پرکردگی دندان ها
 • ترمیم های همرنگ دندان
 • بستن فاصله بین دندان ها
 • اصلاح بد شکلی دندان ها
 • طراحی لبخند با لمینت های سرامیکی و کامپوزیتی
 • بلیچینگ ( سفید کردن دندان ها)
 • روکش های سرامیکی

کد نظام پزشکی

114524

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، بین فلسطین و هفت تیر، روبروی آزمایشگاه مولوی، مجتمع بهار، طبقه 3

تلفن:09334022933

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهنوش ممبینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهنوش ممبینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهنوش ممبینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهنوش ممبینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهنوش ممبینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهنوش ممبینی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهنوش ممبینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش ممبینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهنوش ممبینی کجا است؟
دکترمهنوش ممبینی مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهنوش ممبینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهنوش ممبینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش ممبینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهنوش ممبینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهنوش ممبینی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهنوش ممبینی چه زمانی است؟
دکتر مهنوش ممبینی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش ممبینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهنوش ممبینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهنوش ممبینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهنوش ممبینی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهنوش ممبینیدکترمهنوش ممبینی dr mahnoosh mombeini از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مهنوش ممبینی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، بین فلسطین و هفت تیر، روبروی آزمایشگاه مولوی، مجتمع بهار، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهنوش ممبینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09334022933 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهنوش ممبینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهنوش ممبینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهنوش ممبینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهنوش ممبینی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهنوش ممبینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.