دکتر مریم عوض دوانی

دکتر مریم عوض دوانی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

120901

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات کلینیک سونوگرافی، ماموگرافی و عکسبرداری محیا شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، سمت بیمارستان سعدی، کوچه 50 ، ساختمان ارم ، کلینیک محیا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم عوض دوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم عوض دوانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک سونوگرافی، ماموگرافی و عکسبرداری محیا شیراز
شیراز - شیراز، خیابان زند، سمت بیمارستان سعدی، کوچه 50 ، ساختمان ارم ، کلینیک محیا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم عوض دوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم عوض دوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم عوض دوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم عوض دوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم عوض دوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عوض دوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم عوض دوانی کجا است؟
دکتر مریم عوض دوانی 1 مطب در کلینیک سونوگرافی، ماموگرافی و عکسبرداری محیا شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم عوض دوانی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم عوض دوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عوض دوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم عوض دوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم عوض دوانی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم عوض دوانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم عوض دوانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عوض دوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم عوض دوانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم عوض دوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم عوض دوانی 0 از 5 است.
درباره دکتر مریم عوض دوانی


دکتر مریم عوض دوانی dr maryam avaz davani از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مریم عوض دوانی در شیراز، خیابان زند، سمت بیمارستان سعدی، کوچه 50 ، ساختمان ارم ، کلینیک محیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم عوض دوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09390497555-07132333748 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم عوض دوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم عوض دوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم عوض دوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم عوض دوانی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم عوض دوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.