دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرانک محمدی

دکتر فرانک محمدی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

119335
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات کلینیک سونوگرافی، ماموگرافی و عکسبرداری محیا شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، سمت بیمارستان سعدی، کوچه 50 ، ساختمان ارم ، کلینیک محیا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرانک محمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک سونوگرافی، ماموگرافی و عکسبرداری محیا شیراز
شیراز - شیراز، خیابان زند، سمت بیمارستان سعدی، کوچه 50 ، ساختمان ارم ، کلینیک محیا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک محمدی کجا است؟
دکتر فرانک محمدی 1 مطب در کلینیک سونوگرافی، ماموگرافی و عکسبرداری محیا شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرانک محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک محمدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک محمدی چه زمانی است؟
دکتر فرانک محمدی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک محمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرانک محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک محمدی 0 از 5 است.
درباره دکتر فرانک محمدی


دکتر فرانک محمدی dr faranak mohammadi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر فرانک محمدی در شیراز، خیابان زند، سمت بیمارستان سعدی، کوچه 50 ، ساختمان ارم ، کلینیک محیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09390497555-07132333748 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک محمدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.