%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

132246

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان دولت

آدرس:

تهران، خیابان دولت، نبش بلوار کاوه، ساختمان پزشکان جام جم، طبقه 3

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین چهارراه سرو و میدان کتاب ،جنب داروخانه رحمتی،روبروی بانک صادرات پلاک 121، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسیم کاظمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسیم کاظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دولت
مطب سعادت آباد
دکتر نسیم کاظمی
دکتر نسیم کاظمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسیم کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسیم کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسیم کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسیم کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسیم کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسیم کاظمی کجا است؟
دکترنسیم کاظمی مطب خیابان دولت و مطب سعادت آباد مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسیم کاظمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسیم کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسیم کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسیم کاظمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسیم کاظمی چه زمانی است؟
دکتر نسیم کاظمی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسیم کاظمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نسیم کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسیم کاظمی 5 از 5 است.

درباره دکتر نسیم کاظمیدکترنسیم کاظمی dr nasim kazemi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر نسیم کاظمی در تهران، خیابان دولت، نبش بلوار کاوه، ساختمان پزشکان جام جم، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسیم کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09054192035 , 02122593283 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسیم کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسیم کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسیم کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسیم کاظمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسیم کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.