دکتر بهناز تن آرای

دکتر بهناز تن آرای

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

82151

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، بین فلکه دوم و وسوم تهرانپارس، جنب داروخانه مینا، خیابان رحمانی، ساختمان پزشکان 120

تلفن:02177877578

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز تن آرای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر بهناز تن آرای
دکتر بهناز تن آرای

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز تن آرای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز تن آرای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز تن آرای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز تن آرای چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز تن آرای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز تن آرای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز تن آرای کجا است؟
دکتربهناز تن آرای مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهناز تن آرای، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز تن آرای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز تن آرای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز تن آرای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز تن آرای چه زمانی است؟
دکتر بهناز تن آرای از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز تن آرای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز تن آرای چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهناز تن آرای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز تن آرای 0 از 5 است.

درباره دکتر بهناز تن آرایدکتربهناز تن آرای dr behnaz tan ara از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر بهناز تن آرای در تهران، بین فلکه دوم و وسوم تهرانپارس، جنب داروخانه مینا، خیابان رحمانی، ساختمان پزشکان 120 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز تن آرای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177877578 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز تن آرای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز تن آرای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز تن آرای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز تن آرای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.