%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس وبسایت: www.implanttehran.com  

www.drdehghanclinic.com   

کد نظام پزشکی

134517

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مطب نلسون ماندلا

آدرس:

تهران، نلسون ماندلاخیابان قبادیان غربی، پلاک 8، درمانگاه دندانپزشکی دکتر دهقان

تلفن:02179658000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید دهقان منشادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید دهقان منشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نلسون ماندلا
دکتر وحید دهقان منشادی
دکتر وحید دهقان منشادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید دهقان منشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید دهقان منشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید دهقان منشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید دهقان منشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید دهقان منشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید دهقان منشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید دهقان منشادی کجا است؟
دکتروحید دهقان منشادی مطب نلسون ماندلا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید دهقان منشادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید دهقان منشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید دهقان منشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید دهقان منشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید دهقان منشادی متخصص دندانپزشک و جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید دهقان منشادی چه زمانی است؟
دکتر وحید دهقان منشادی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید دهقان منشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید دهقان منشادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر وحید دهقان منشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید دهقان منشادی 0 از 5 است.

درباره دکتر وحید دهقان منشادیدکتروحید دهقان منشادی dr vahid dehghan از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر وحید دهقان منشادی در تهران، نلسون ماندلاخیابان قبادیان غربی، پلاک 8، درمانگاه دندانپزشکی دکتر دهقان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید دهقان منشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02179658000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید دهقان منشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید دهقان منشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید دهقان منشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید دهقان منشادی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید دهقان منشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.