دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر غزاله ربیع

دکتر غزاله ربیع

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرج

کد نظام پزشکی

132915

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان کرج و شهداء، نبش خیابان بیمارستان امام خمینی، ساختمان کهن، طبقه 6، واحد 2

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غزاله ربیع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غزاله ربیع
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان کرج و شهداء، نبش خیابان بیمارستان امام خمینی، ساختمان کهن، طبقه 6، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غزاله ربیع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غزاله ربیع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غزاله ربیع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غزاله ربیع چقدر است؟
هزینه ویزیت غزاله ربیع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزاله ربیع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غزاله ربیع کجا است؟
دکتر غزاله ربیع 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غزاله ربیع را ببینید.
+
آیا دکتر غزاله ربیع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غزاله ربیع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غزاله ربیع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غزاله ربیع متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غزاله ربیع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غزاله ربیع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزاله ربیع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غزاله ربیع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غزاله ربیع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غزاله ربیع 0 از 5 است.
درباره دکتر غزاله ربیع


دکتر غزاله ربیع dr ghazaleh rabi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر غزاله ربیع در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان کرج و شهداء، نبش خیابان بیمارستان امام خمینی، ساختمان کهن، طبقه 6، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غزاله ربیع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09398233246 , 02632206109 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غزاله ربیع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غزاله ربیع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غزاله ربیع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غزاله ربیع متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غزاله ربیع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.