دکتر علی محمد شکیبا

دکتر علی محمد شکیبا

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اکوکاردیوگرافی جنین
شیراز
%93
پیشنهاد(از 26 کاربر)

کد نظام پزشکی

97105

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، حدفاصل عفیف آباد و ولی عصر، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 507

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی محمد شکیبا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمد شکیبا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%93
24 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصردشت
ملاحظات

لطفا برای ویزیت جنین فقط صبح ها نوبت گرفته شود.

دکتر علی محمد شکیبا فقط بیمارانی که مشکل قلب داشته باشند معاینه میکنند.

دکتر علی محمد شکیبا
دکتر علی محمد شکیبا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد شکیبا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد شکیبا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد شکیبا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمد شکیبا چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد شکیبا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد شکیبا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمد شکیبا کجا است؟
دکترعلی محمد شکیبا مطب خیابان قصردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی محمد شکیبا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمد شکیبا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد شکیبا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمد شکیبا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد شکیبا متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد شکیبا چه زمانی است؟
دکتر علی محمد شکیبا از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد شکیبا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد شکیبا چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر علی محمد شکیبا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد شکیبا 5 از 5 است.

درباره دکتر علی محمد شکیبادکترعلی محمد شکیبا dr ali mohammad shakiba از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر علی محمد شکیبا در شیراز، خیابان قصردشت، حدفاصل عفیف آباد و ولی عصر، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 507 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد شکیبا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266168 , 07136266539 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد شکیبا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد شکیبا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد شکیبا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد شکیبا متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد شکیبا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.