دکتر علی محمد شکیبا

دکتر علی محمد شکیبا

کد نظام پزشکی: 97105
اکوکاردیوگرافی جنین
4.2 (83 نظر)
٪84 پیشنهاد کاربران
1172 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علی محمد شکیبا

مطب خیابان قصردشت
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، حدفاصل عفیف آباد و ولی عصر، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 507
اولین نوبت آزاد:پنج‌شنبه 4 مرداد | 11:00

آدرس مطب دکتر علی محمد شکیبا

مطب خیابان قصردشت
آدرس:
شیراز، خیابان قصردشت، حدفاصل عفیف آباد و ولی عصر، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 507

نظرات درباره دکتر علی محمد شکیبا

4.2
از 83 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%84
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/27)
(1403/04/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای اکو قلب جنین رفتم واقعا خوش برخورد و دقیق بودن عالی هستن
رضوان(1403/04/23)
نوبت دهی مطب
(1403/04/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار عالی و پرحوصله
طرلان(1403/04/16)
نوبت دهی مطب
(1403/04/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: اکو قلب جنین
کاربر دکترتو(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : اکو قلب جنین
محمودرضا(1403/04/11)
نوبت دهی مطب
(1403/04/11)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت
کاربر دکترتو(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برخورد پزشک با مادران باردار واقعا نامناسب بود

سوالات متداول راجع به دکتر علی محمد شکیبا

چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد شکیبا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد شکیبا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد شکیبا در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علی محمد شکیبا چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد شکیبا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد شکیبا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علی محمد شکیبا کجا است؟
دکتر علی محمد شکیبا 1 مطب در مطب خیابان قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی محمد شکیبا را ببینید.
آیا دکتر علی محمد شکیبا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد شکیبا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علی محمد شکیبا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد شکیبا متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد شکیبا چه زمانی است؟
دکتر علی محمد شکیبا از روز پنج‌شنبه 4 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد شکیبا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد شکیبا چقدر است؟
تا کنون 83 نفر به دکتر علی محمد شکیبا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد شکیبا 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علی محمد شکیبادکتر علی محمد شکیبا dr ali mohammad shakiba از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر علی محمد شکیبا در شیراز، خیابان قصردشت، حدفاصل عفیف آباد و ولی عصر، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 5، واحد 507 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد شکیبا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266168 , 07136266539 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد شکیبا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد شکیبا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد شکیبا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد شکیبا متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد شکیبا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.