%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

100821

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، بین خیابان 7و8 غربی،مجتمع دانش، طبقه 4، واحد 13

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا حسن زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا حسن زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر علیرضا حسن زاده
دکتر علیرضا حسن زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا حسن زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا حسن زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا حسن زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا حسن زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا حسن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا حسن زاده کجا است؟
دکترعلیرضا حسن زاده مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا حسن زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا حسن زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا حسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا حسن زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا حسن زاده چه زمانی است؟
دکتر علیرضا حسن زاده از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسن زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا حسن زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علیرضا حسن زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا حسن زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا حسن زادهدکترعلیرضا حسن زاده dr alireza hasan zade از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اهواز هستند. مطب دکتر علیرضا حسن زاده در اهواز، کیانپارس، بین خیابان 7و8 غربی،مجتمع دانش، طبقه 4، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا حسن زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133915899 , 09160161235 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا حسن زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا حسن زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا حسن زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا حسن زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا حسن زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.