دکتر محمد هادی گرامی

دکتر محمد هادی گرامی

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۹۵۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان نمازی

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، درمانگاه تخصصی شهید مطهری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد هادی گرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد هادی گرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان نمازی
دکتر محمد هادی گرامی
دکتر محمد هادی گرامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد هادی گرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد هادی گرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد هادی گرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد هادی گرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد هادی گرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد هادی گرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد هادی گرامی کجا است؟
دکتر محمد هادی گرامی 1 مطب در مطب میدان نمازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد هادی گرامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد هادی گرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد هادی گرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد هادی گرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد هادی گرامی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد هادی گرامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد هادی گرامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد هادی گرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد هادی گرامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد هادی گرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد هادی گرامی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد هادی گرامیدکتر محمد هادی گرامی dr mohammad hadi gerami از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمد هادی گرامی در شیراز، میدان نمازی، درمانگاه تخصصی شهید مطهری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد هادی گرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136121001-07136121019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد هادی گرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد هادی گرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد هادی گرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد هادی گرامی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد هادی گرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.