%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

140647

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، رویروی بیست متری سینما سعدی، کوچه شهید عباییان، ساختمان دی، طبقه اول

تلفن:07132308815

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا احصائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا احصائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران عزیز، زمان تقریبی انتظار شما در مطب حدود 40 دقیقه میباشد. لطفا صبور باشید. با تشکر

مبلغ اولین ویزیت بیماران 260000تومان می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهرا احصائی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهرا احصائی
دکتر زهرا احصائی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا احصائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا احصائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا احصائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا احصائی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا احصائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا احصائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا احصائی کجا است؟
دکترزهرا احصائی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا احصائی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا احصائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا احصائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا احصائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا احصائی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا احصائی چه زمانی است؟
دکتر زهرا احصائی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا احصائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا احصائی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر زهرا احصائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا احصائی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا احصائیدکترزهرا احصائی dr zahra ehsaee از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر زهرا احصائی در شیراز، خیابان زند، رویروی بیست متری سینما سعدی، کوچه شهید عباییان، ساختمان دی، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا احصائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132308815 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا احصائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا احصائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا احصائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا احصائی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا احصائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.