دکتر محمدمهدی قاسمی

دکتر محمدمهدی قاسمی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

61700
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سید حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من همسرم از درد سر وگوش دچار مشکل هستن با دکتر انبار مغزو اعصاب نوبت داشتم راهنمایی کردند معاینه و کارهای تخصصی که نیاز بود ودستور لازمو ارائه دادن از راه دور روی مبارکشون میبوسم و تشکر میکنم ازشون بابت پذیرفتن همسرم بدون هیچ عذری دکتر عزیز سپاس ازتون خدا کنه بعضی از دکتر از شما انسانیتو درس بگیرن...

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

محمد جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوبی هستند. مرد مهربان . بیماری صرع مرا به کل درمان قطعی کردند

محمد علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار با حوصله هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدمهدی قاسمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی قاسمی کجا است؟
دکتر محمدمهدی قاسمی 1 مطب در کلینیک بیمارستان آراد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدمهدی قاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی قاسمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی قاسمی چه زمانی است؟
دکتر محمدمهدی قاسمی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی قاسمی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر محمدمهدی قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدمهدی قاسمیدکتر محمدمهدی قاسمی dr mohammad mehdi ghasemi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمدمهدی قاسمی در تهران، خیابان سمیه، تقاطع بهار، بیمارستان آراد، کلینیک 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02173991160 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی قاسمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.