دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد صلواتی زاده

دکتر محمد صلواتی زاده

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

85076

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهران

آدرس:

تهران، بالاتر از فلکه اول شهران، جنب بانک سپه، ساختمان ماهان، واحد 23

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد صلواتی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد صلواتی زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهران
تهران - تهران، بالاتر از فلکه اول شهران، جنب بانک سپه، ساختمان ماهان، واحد 23


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد صلواتی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد صلواتی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد صلواتی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد صلواتی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد صلواتی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صلواتی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد صلواتی زاده کجا است؟
دکتر محمد صلواتی زاده 1 مطب در مطب شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد صلواتی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمد صلواتی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صلواتی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد صلواتی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد صلواتی زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد صلواتی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد صلواتی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صلواتی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد صلواتی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد صلواتی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد صلواتی زاده 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد صلواتی زاده


دکتر محمد صلواتی زاده dr mohammad salavatizadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمد صلواتی زاده در تهران، بالاتر از فلکه اول شهران، جنب بانک سپه، ساختمان ماهان، واحد 23 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد صلواتی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144336801-02144336385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد صلواتی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد صلواتی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد صلواتی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد صلواتی زاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد صلواتی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.