%100
پیشنهاد(از 52 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای رتبه ششم بورد تخصصی کشوری جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی  

درمان انواع بیماری ها و سرطانهای کلیه، مثانه، پروستات و بیضه، انواع عفونت های ادراری تناسلی ناباوری، مشکلات جنسی، سنگ کلیه، پروستاتف تنگی مجرای ادراری، پیوندکلیه، جراحی اندوسکوپیک، جراحی باز واریکوسل، هیدروسل، باد، فتق، زگیل و ضایعات تناسلی، کرایوتراپی، فریز درمانی، سیستوسکوپی.

در مطب ویزیت، جراحی های سرپایی و فریز درمانی انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: Dr.iloonkashkouli_urologist  

کد نظام پزشکی

86541

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان کریم خان زند، کنار هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه دوم

تلفن:07132306208

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی بهبود

آدرس:

شیراز،خیابان قصرالدشت،روبروی خیابان مهدی آباد،بین کوچه 76 و 78،درمانگاه بهبود

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 52 کاربر)

%100
52 کاربر از 52 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی
دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالمجید ایلون کشکولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی کجا است؟
دکترعبدالمجید ایلون کشکولی مطب خیابان زند و درمانگاه شبانه روزی بهبود مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی چه زمانی است؟
دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالمجید ایلون کشکولیدکترعبدالمجید ایلون کشکولی dr abdoll majid eylon kashkoli از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی در شیراز، خیابان کریم خان زند، کنار هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالمجید ایلون کشکولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.