%93
پیشنهاد(از 28 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%93
26 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

افسانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار بسیار عالی،باسواد باتجربه وبادقت و منظم کلا پزشک مثبتی هستند درمانشون عالیه تک تک مریض می بینن و به حریم خصوصی بیمار احترام میگذارن

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی باسواد و پر از انرژی مثبت،تقریبا تمام خانواده بیمارشون هستیم دستشون برای جراحی سبک خیلی بهشون ایمان دارم.

ثریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک فوق العاده با تجربه و باسوادی هستن و از نظر اخلاقی عالی هستن تشخیصشون خیلی دقیقه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان حسینی کجا است؟
دکتر مرجان حسینی 1 مطب در مطب تاچارا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان حسینی چه زمانی است؟
دکتر مرجان حسینی از روز یکشنبه 14 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان حسینی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر مرجان حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان حسینیدکتر مرجان حسینی dr marjan hoseini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مرجان حسینی در شیراز، بلوار میرزای شیرازی، تاچارا، جنب بانک اقتصاد نوین، بالاتر از شب شیرینی، کوچه 20، پلاک 210 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09374171448 , 07136352218 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.