دکتر علی آرام

دکتر علی آرام

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

109359
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به بزرگراه همت، مقابل پارک شریعتی، پلاک 1009، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 1

تلفن:02122850881

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی آرام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی آرام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صدف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی پنجه طلا

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار حاذق و ماهر و کار بلدی هستن به جرات میتونم بگم جزء ده پزشک اول توی این رشته هستند . بسیار ماهر هستند توی کارشون . اخلاق و رفتارشون بسیار عالی است فوق العاده مهربان و دلسوز .

مهری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متبحر و باحوصله و صبور و منظم .زمان انتظار تقریبا ۵دقیقه می باشد.

مونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار خوش برخورد معاينه سر حوصله و تشخيص درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی آرام
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به بزرگراه همت، مقابل پارک شریعتی، پلاک 1009، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی آرام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی آرام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی آرام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی آرام چقدر است؟
هزینه ویزیت علی آرام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آرام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی آرام کجا است؟
دکتر علی آرام 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی آرام را ببینید.
+
آیا دکتر علی آرام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی آرام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی آرام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی آرام متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی آرام چه زمانی است؟
دکتر علی آرام از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آرام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی آرام چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی آرام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی آرام 5 از 5 است.
درباره دکتر علی آرام


دکتر علی آرام dr ali aram از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر علی آرام در تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به بزرگراه همت، مقابل پارک شریعتی، پلاک 1009، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی آرام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122850881 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی آرام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی آرام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی آرام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی آرام متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی آرام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.