دکتر محمد مهدی سلیمانی

دکتر محمد مهدی سلیمانی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

112253

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، نبش اولین کوچه بالای چهارراه سرو(کوچه جوی پا)، پلاک 38، طبقه 3، واحد 13

تلفن:02126654014

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد مهدی سلیمانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد، نبش اولین کوچه بالای چهارراه سرو(کوچه جوی پا)، پلاک 38، طبقه 3، واحد 13


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی سلیمانی کجا است؟
دکتر محمد مهدی سلیمانی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مهدی سلیمانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی سلیمانی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی سلیمانی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد مهدی سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی سلیمانی 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد مهدی سلیمانی


دکتر محمد مهدی سلیمانی dr mohammad mehdi soleimani از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر محمد مهدی سلیمانی در تهران، سعادت آباد، نبش اولین کوچه بالای چهارراه سرو(کوچه جوی پا)، پلاک 38، طبقه 3، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126654014 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی سلیمانی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.