دکتر نیلوفر حلوانی

دکتر نیلوفر حلوانی

پزشک دندانپزشک

دندانپزشکی کودکان
یزد

کد نظام پزشکی

132271
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص دندانپزشکی کودکان

درمان تحت بیهوشی و آرامبخشی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیلوفر حلوانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیلوفر حلوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نیلوفر حلوانی
نوبت مطب بلوار طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیلوفر حلوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیلوفر حلوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیلوفر حلوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیلوفر حلوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیلوفر حلوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر حلوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیلوفر حلوانی کجا است؟
دکتر نیلوفر حلوانی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیلوفر حلوانی را ببینید.
+
آیا دکتر نیلوفر حلوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر حلوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیلوفر حلوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیلوفر حلوانی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیلوفر حلوانی چه زمانی است؟
دکتر نیلوفر حلوانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر حلوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیلوفر حلوانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نیلوفر حلوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیلوفر حلوانی 0 از 5 است.

درباره دکتر نیلوفر حلوانیدکتر نیلوفر حلوانی dr nilofar halvani از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر نیلوفر حلوانی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیلوفر حلوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537336505 , 09135123323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیلوفر حلوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیلوفر حلوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیلوفر حلوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیلوفر حلوانی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیلوفر حلوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.