جواد باقری

جواد باقری

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
تبریز

کد نظام پزشکی

ر-25913
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه آبرسان

آدرس:

تبریز، چهارراه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، کوچه مهرگان اول، برج سفید2(smp)، طبقه 2، واحد B2

تلفن:04133376585

اطلاعات مطب بلوار آقاقاضی

آدرس:

تبریز، کوی نصر، بلوار آقاقاضی، نبش خیابان دانشگاه شمالی، کلینیک تخصصی پاستور

تلفن:04136601103

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به جواد باقری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران جواد باقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی باحوصله و باصبوری برامون وقت گذاشتن نتیجه اولین دیدار بنظرم خیلی خوب بود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از جواد باقری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه آبرسان
تبریز - تبریز، چهارراه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، کوچه مهرگان اول، برج سفید2(smp)، طبقه 2، واحد B2


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار آقاقاضی
تبریز - تبریز، کوی نصر، بلوار آقاقاضی، نبش خیابان دانشگاه شمالی، کلینیک تخصصی پاستور


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت جواد باقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد باقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد جواد باقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت جواد باقری چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد باقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل جواد باقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب جواد باقری کجا است؟
دکتر جواد باقری 2 مطب در مطب چهارراه آبرسان و مطب بلوار آقاقاضی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل جواد باقری را ببینید.
+
آیا جواد باقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد باقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
جواد باقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد باقری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد جواد باقری چه زمانی است؟
دکتر جواد باقری از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل جواد باقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از جواد باقری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به جواد باقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی جواد باقری 5 از 5 است.
درباره جواد باقری


دکتر جواد باقری javad bagheri از دکترهای متخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب جواد باقری در تبریز، چهارراه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، کوچه مهرگان اول، برج سفید2(smp)، طبقه 2، واحد B2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب جواد باقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133376585 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام جواد باقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی جواد باقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط جواد باقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از جواد باقری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد جواد باقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.