اعظم علیمردانی

اعظم علیمردانی

کارشناس ارشد روانشناسی

اندیشه

کد نظام پزشکی

7172698229

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب

آدرس:

اندیشه، فاز یک، ورودی فاز، جنب بانک ملت، ساختمان ظفر، طبقه دوم، واحد چهار

تلفن:02165522011

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران اعظم علیمردانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از اعظم علیمردانی
نوبت مطب
رزرو آنلاین نوبت
اندیشه - اندیشه، فاز یک، ورودی فاز، جنب بانک ملت، ساختمان ظفر، طبقه دوم، واحد چهار
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو130,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 08:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اعظم علیمردانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم علیمردانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اعظم علیمردانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اعظم علیمردانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم علیمردانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اعظم علیمردانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اعظم علیمردانی کجا است؟
دکتر اعظم علیمردانی 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اعظم علیمردانی را ببینید.
+
آیا اعظم علیمردانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم علیمردانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اعظم علیمردانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم علیمردانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اعظم علیمردانی چه زمانی است؟
دکتر اعظم علیمردانی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اعظم علیمردانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اعظم علیمردانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به اعظم علیمردانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اعظم علیمردانی 0 از 5 است.

درباره اعظم علیمردانیدکتر اعظم علیمردانی azam alimardani از دکترهای متخصص روانشناسی اندیشه هستند. مطب اعظم علیمردانی در اندیشه، فاز یک، ورودی فاز، جنب بانک ملت، ساختمان ظفر، طبقه دوم، واحد چهار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اعظم علیمردانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165522011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اعظم علیمردانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اعظم علیمردانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اعظم علیمردانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اعظم علیمردانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اعظم علیمردانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.