سحر نعمتیان

سحر نعمتیان

کارشناس مامایی

رشت

کد نظام پزشکی

م-50815

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

رشت، خیابان طالقانی، روبه روی سه راه معلم، طبقه فوقانی داروخانه سیف پور، ورودی ساختمان داخل بن بست زحل، طبقه ۲، واحد ۴

تلفن:01333238862

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سحر نعمتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سحر نعمتیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان طالقانی
رشت - رشت، خیابان طالقانی، روبه روی سه راه معلم، طبقه فوقانی داروخانه سیف پور، ورودی ساختمان داخل بن بست زحل، طبقه ۲، واحد ۴


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سحر نعمتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر نعمتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سحر نعمتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سحر نعمتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر نعمتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سحر نعمتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سحر نعمتیان کجا است؟
دکتر سحر نعمتیان 1 مطب در مطب خیابان طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سحر نعمتیان را ببینید.
+
آیا سحر نعمتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر نعمتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سحر نعمتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر نعمتیان متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سحر نعمتیان چه زمانی است؟
دکتر سحر نعمتیان از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سحر نعمتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سحر نعمتیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سحر نعمتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی سحر نعمتیان 0 از 5 است.
درباره سحر نعمتیان


دکتر سحر نعمتیان sahar nematian از دکترهای متخصص مامایی رشت هستند. مطب سحر نعمتیان در رشت، خیابان طالقانی، روبه روی سه راه معلم، طبقه فوقانی داروخانه سیف پور، ورودی ساختمان داخل بن بست زحل، طبقه ۲، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سحر نعمتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333238862 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سحر نعمتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سحر نعمتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سحر نعمتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سحر نعمتیان متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سحر نعمتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.