دکتر علی پورزاهد

دکتر علی پورزاهد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشهد

کد نظام پزشکی

90572

درباره‌پزشک

متخصص مغز و اعصاب

عضو انجمن مغز و اعصاب ایران

عضو انجمن مغز و اعصاب آمریکا

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب میدان بیمارستان امام رضا

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان رازی، طبقه 3، واحد 306

تلفن:05138557707

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • بانک ملت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی پورزاهد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی پورزاهد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان بیمارستان امام رضا
مشهد - مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان رازی، طبقه 3، واحد 306


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی پورزاهد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی پورزاهد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی پورزاهد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی پورزاهد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی پورزاهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی پورزاهد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی پورزاهد کجا است؟
دکتر علی پورزاهد 1 مطب در مطب میدان بیمارستان امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی پورزاهد را ببینید.
+
آیا دکتر علی پورزاهد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی پورزاهد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی پورزاهد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی پورزاهد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی پورزاهد چه زمانی است؟
دکتر علی پورزاهد از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی پورزاهد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی پورزاهد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی پورزاهد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی پورزاهد 0 از 5 است.
درباره دکتر علی پورزاهد


دکتر علی پورزاهد dr ali pur zahed از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر علی پورزاهد در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان رازی، طبقه 3، واحد 306 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی پورزاهد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138557707 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی پورزاهد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی پورزاهد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی پورزاهد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی پورزاهد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی پورزاهد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.