دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی

پزشک عمومی

طب سنتی ایرانی
بندرعباس

کد نظام پزشکی

86885

درباره‌پزشک

سابقه ٢٠ سال تجربه طب سنتی

درمان كمر درد وسيا تيك بيماريهای گوارش 

ميگرن و انواع سردرد

چاقي و لاغری

بيماری هاي كبدی

بيماريهاي ريوی و آسم

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب آزادگان

آدرس:

استان هرمزگان، بندرعباس، انتهای آزادگان، جنب قنادی پاک، ساختمان خانه گل آزالیا، طبقه 4

تلفن:09177595561

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی
نوبت مطب آزادگان
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - استان هرمزگان، بندرعباس، انتهای آزادگان، جنب قنادی پاک، ساختمان خانه گل آزالیا، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ابراهیم ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی کجا است؟
دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی 1 مطب در مطب آزادگان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد ابراهیم ابراهیمیدکتر محمد ابراهیم ابراهیمی dr mohammad ebrahim ebrahimi از دکترهای متخصص عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی در استان هرمزگان، بندرعباس، انتهای آزادگان، جنب قنادی پاک، ساختمان خانه گل آزالیا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177595561 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ابراهیم ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.