%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن اورولوژی اروپا 

رتبه سوم بورد انجمن ارولوژی اروپا

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

با ۱۶ سال سابقه جراحی

ابداع کننده جراحی سنگ کلیه به روش pcnl با سونوگرافی و انتشار مقاله در برترین مجلات پزشکی دنیا

تنها متخصص جراحی سنگ کلیه به روش rirs (درمان آندوسکوپیک سنگ های کلیه و حالب با لیزر هولمیوم از طریق مجرای ادرار)

تنها متخصص جراحی HOLEP لیزر هولمیوم پروستات

انجام موفق تعداد بیشمار اعمال جراحی 

۱. سرطانهای دستگاه ادراری(تومور کلیه،سرطان پروستات و سرطان مثانه )

۲. سنگ کلیه و حالب 

۳. جراحی ناباروری به روش میکروسرجری

کد نظام پزشکی

۹۱۱۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات درمانگاه بیمارستان فرمانیه

آدرس:

تهران، فرمانیه، نرسیده به چهارراه فرمانیه، درمانگاه بیمارستان فرمانیه

اطلاعات درمانگاه شهیدان اینانلو

آدرس:

کرج، بین میان جاده و 45 متری، نبش کوچه انصاری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن اینانلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن اینانلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه بیمارستان فرمانیه
درمانگاه شهیدان اینانلو
دکتر سید حسن اینانلو
دکتر سید حسن اینانلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن اینانلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن اینانلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن اینانلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن اینانلو چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن اینانلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن اینانلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن اینانلو کجا است؟
دکتر سید حسن اینانلو 2 مطب در درمانگاه شهیدان اینانلو و درمانگاه بیمارستان فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حسن اینانلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن اینانلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن اینانلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن اینانلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن اینانلو متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن اینانلو چه زمانی است؟
دکتر سید حسن اینانلو از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن اینانلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن اینانلو چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید حسن اینانلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن اینانلو 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن اینانلودکتر سید حسن اینانلو dr seyed hasan inanloo از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر سید حسن اینانلو در کرج، بین میان جاده و 45 متری، نبش کوچه انصاری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن اینانلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634541074,02634541072,02632256844,09227852954,09369565000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن اینانلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن اینانلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن اینانلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن اینانلو تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن اینانلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.