دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

110442

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار اندرزگو

آدرس:

تهران، بلوار اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری.،پلاک ۱۶، طبقه سوم

تلفن:02122399403

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی
نوبت مطب بلوار اندرزگو
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری.،پلاک ۱۶، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 14:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه حسینی زادگان شیرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی کجا است؟
دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی 1 مطب در مطب بلوار اندرزگو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازیدکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی dr fatemeh hoseini zadegan shirazi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی در تهران، بلوار اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری.،پلاک ۱۶، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122399403 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.