دکتر حمیدرضا افشانی

دکتر حمیدرضا افشانی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

58875

درباره‌پزشک

غدد

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان شهید اعتمادیان، پلاک ۲۸، واحد ۷

بیمه‌های طرف قرارداد

  • پزشک خانواده
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا افشانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا افشانی
نوبت مطب صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان شهید اعتمادیان، پلاک ۲۸، واحد ۷
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا افشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا افشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا افشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا افشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا افشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا افشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا افشانی کجا است؟
دکتر حمیدرضا افشانی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا افشانی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا افشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا افشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا افشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا افشانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا افشانی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا افشانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا افشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا افشانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا افشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا افشانی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا افشانیدکتر حمیدرضا افشانی dr hamidreza afshani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا افشانی در تهران، صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان شهید اعتمادیان، پلاک ۲۸، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا افشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144046494-09371998636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا افشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا افشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا افشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا افشانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا افشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.