دکتر سوسن میرزامحمدی

دکتر سوسن میرزامحمدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

84888
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سوسن میرزامحمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن میرزامحمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودن

امیر علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند و بیماری من بهبود پیدا کرد. راضی هستم ممنون از دکتر.

پردیس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بسیار پزشک پرحوصله و با دقتی بودند.

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

علی رغم اینکه ایشون میبایست ١۵ دقیقه زمان کافی اختصاص بدن در حد ۵ دقیقه مکالمه رو تموم کردن و به جای ورود به جزییات آگاهی بخش به ذکر کلیات اکتفا کردن و فورا تماس رو تمام کردن

آلاوه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و صبور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سوسن میرزامحمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صادقیه
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، ساختمان 785، طبقه فوقانی داروخانه دکتر رحیمی


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو88,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن میرزامحمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن میرزامحمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن میرزامحمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن میرزامحمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن میرزامحمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن میرزامحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن میرزامحمدی کجا است؟
دکتر سوسن میرزامحمدی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوسن میرزامحمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن میرزامحمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن میرزامحمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن میرزامحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن میرزامحمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن میرزامحمدی چه زمانی است؟
دکتر سوسن میرزامحمدی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن میرزامحمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن میرزامحمدی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سوسن میرزامحمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن میرزامحمدی 5 از 5 است.
درباره دکتر سوسن میرزامحمدی


دکتر سوسن میرزامحمدی dr sousan mirzamohammadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سوسن میرزامحمدی در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، ساختمان 785، طبقه فوقانی داروخانه دکتر رحیمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن میرزامحمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09193672553 , 02144216561 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن میرزامحمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن میرزامحمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن میرزامحمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن میرزامحمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن میرزامحمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.