دکتر ندا حسینی نژاد

دکتر ندا حسینی نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

رشت

کد نظام پزشکی

137484

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان حاجی آباد

آدرس:

رشت، حاجی اباد، جنب کلینیک بعثت، کوچه طواف، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد یک

تلفن:01333244870

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا حسینی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا حسینی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان حاجی آباد
رشت - رشت، حاجی اباد، جنب کلینیک بعثت، کوچه طواف، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد یک


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا حسینی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا حسینی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا حسینی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا حسینی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا حسینی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا حسینی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا حسینی نژاد کجا است؟
دکتر ندا حسینی نژاد 1 مطب در مطب خیابان حاجی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا حسینی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر ندا حسینی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا حسینی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا حسینی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا حسینی نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا حسینی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ندا حسینی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا حسینی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا حسینی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ندا حسینی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا حسینی نژاد 0 از 5 است.
درباره دکتر ندا حسینی نژاد


دکتر ندا حسینی نژاد dr neda hoseini nezhad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان رشت هستند. مطب دکتر ندا حسینی نژاد در رشت، حاجی اباد، جنب کلینیک بعثت، کوچه طواف، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا حسینی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333244870 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا حسینی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا حسینی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا حسینی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا حسینی نژاد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا حسینی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.