دکتر رومینا نظامی

دکتر رومینا نظامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

86270
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبروی پارکینک عمومی شاهین، برج آرین، طبقه 4، واحد 10

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رومینا نظامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رومینا نظامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مثل همیشه عالی

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به بهترین روش بیمار را درمان می‌کنند قبلا نازایی من را درمان کردند و الان صاحب فرزند هستم والان هم هورمون های من بهم ریخته توسط ایشان تنظیم شد

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با تجربه ای هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رومینا نظامی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبروی پارکینک عمومی شاهین، برج آرین، طبقه 4، واحد 10
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رومینا نظامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رومینا نظامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رومینا نظامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رومینا نظامی چقدر است؟
هزینه ویزیت رومینا نظامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا نظامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رومینا نظامی کجا است؟
دکتر رومینا نظامی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رومینا نظامی را ببینید.
+
آیا دکتر رومینا نظامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا نظامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رومینا نظامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رومینا نظامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رومینا نظامی چه زمانی است؟
دکتر رومینا نظامی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رومینا نظامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رومینا نظامی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رومینا نظامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رومینا نظامی 5 از 5 است.

درباره دکتر رومینا نظامیدکتر رومینا نظامی dr romina nezami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر رومینا نظامی در کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبروی پارکینک عمومی شاهین، برج آرین، طبقه 4، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رومینا نظامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09370994408 , 02632278983 , 02632278982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رومینا نظامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رومینا نظامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رومینا نظامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رومینا نظامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رومینا نظامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.