دکتر لیلا ترابی

دکتر لیلا ترابی

تخصص قلب و عروق

کرج

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی 

آنژیوگرافی

اکوکاردیوگرافی

تست ورزش

نوارقلب

کد نظام پزشکی

۹۳۳۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست به سمت میدان شهدا، ساختمان امید، طبقه 1، واحد 106

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا ترابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر لیلا ترابی
دکتر لیلا ترابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا ترابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا ترابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا ترابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا ترابی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا ترابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ترابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا ترابی کجا است؟
دکتر لیلا ترابی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا ترابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا ترابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ترابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا ترابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا ترابی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا ترابی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلا ترابی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ترابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا ترابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا ترابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا ترابی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا ترابیدکتر لیلا ترابی dr leila torabi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر لیلا ترابی در کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست به سمت میدان شهدا، ساختمان امید، طبقه 1، واحد 106 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا ترابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632266768 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا ترابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا ترابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا ترابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا ترابی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا ترابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.