%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

124596

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه 5، واحد 503

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره پیشگاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره پیشگاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره پیشگاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره پیشگاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره پیشگاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره پیشگاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره پیشگاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پیشگاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره پیشگاهی کجا است؟
دکترزهره پیشگاهی مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهره پیشگاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره پیشگاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پیشگاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره پیشگاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره پیشگاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره پیشگاهی چه زمانی است؟
دکتر زهره پیشگاهی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پیشگاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره پیشگاهی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر زهره پیشگاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره پیشگاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره پیشگاهیدکترزهره پیشگاهی dr zohre pishgahi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر زهره پیشگاهی در کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه 5، واحد 503 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره پیشگاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632281301-02632281316-09360605708 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره پیشگاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره پیشگاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره پیشگاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره پیشگاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره پیشگاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.