دکتر زهره پیشگاهی

دکتر زهره پیشگاهی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

124596
%100
پیشنهاد(از 35 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره پیشگاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره پیشگاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%100
35 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

گیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک مهربان و دلسوزی هستن و به جرات میتونم بگم تنها پزشکی هستن که احساس راحتی میکنم باهاشون چون خالصانه با بیمار برخورد میکنن تو کارشون هم کاملا کاربلد و حرفه ای هستن

گیسو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده ای هستش خدا بهشون سلامتی و قوت بده دکتر بااخلاق و مهربان و دست خیلی سبکی دارند از بهترین دکترها هستند در کرج

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن صبور خوش برخورد

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستن برعکس بقیه دکترها که وقت نمی‌زارن و دو سه نفر ویزیت میکنن ایشون با صبوری به حرفها گوش میدن و به خوبی وقت می‌زارن برای بیمار.مطبشون هم سونوگرافی واژینال داره که خودشون انجام میدن و کار بیمارو راحت می‌کنه البته در صورت نیاز به سونوگرافی واژینال

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و خوش برخوردی بودن احساس موذب بودن نمی‌کرد آدم و اینکه فعلا تحت درمان هستم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهره پیشگاهی
نوبت مطب چهارراه طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - ، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه 5، واحد 503
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره پیشگاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره پیشگاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره پیشگاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره پیشگاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره پیشگاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پیشگاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره پیشگاهی کجا است؟
دکتر زهره پیشگاهی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره پیشگاهی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره پیشگاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پیشگاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره پیشگاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره پیشگاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره پیشگاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهره پیشگاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پیشگاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره پیشگاهی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر زهره پیشگاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره پیشگاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره پیشگاهیدکتر زهره پیشگاهی dr zohre pishgahi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر زهره پیشگاهی در کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه 5، واحد 503 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره پیشگاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632281301-02632281316-09360605708 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره پیشگاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره پیشگاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره پیشگاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره پیشگاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره پیشگاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.