دکتر مهدیه کریمی زاده

دکتر مهدیه کریمی زاده

تخصص کودکان و نوزادان

کد نظام پزشکی

146440

درباره‌پزشک

متخصص نوزادان کودکان و نوجوانان
دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بررسی و درمان بیماری های عفونی و تنفسی و آسم و آلرژی و گوارش
رشد و تکامل کودک
مشاوره تغذیه و بررسی بلوغ 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه کریمی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدیه کریمی زاده

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه کریمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه کریمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه کریمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه کریمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه کریمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه کریمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه کریمی زاده کجا است؟
دکتر مهدیه کریمی زاده در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر مهدیه کریمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه کریمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه کریمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه کریمی زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه کریمی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه کریمی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه کریمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه کریمی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدیه کریمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه کریمی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدیه کریمی زادهدکتر مهدیه کریمی زاده dr mahdiyeh karimi zadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر مهدیه کریمی زاده در بوشهر، چهارراه کشتیرانی، روبه روی بنیاد شهید، ساختمان پزشکان طبیب، طبقه ۶، واحد ۶۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه کریمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09032173724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه کریمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه کریمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه کریمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه کریمی زاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه کریمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.