دکتر اعجاز احمد

دکتر اعجاز احمد

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ پیوند کلیه
شیراز

کد نظام پزشکی

39432
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات قصردشت

آدرس:

شیراز ،قصردشت ،رحمت آباد ،ساختمان بزرگمهر ،طبقه اول

تلفن:07136276231

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعجاز احمد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعجاز احمد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ندا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

فاطمه سودا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خدای روی زمین

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اعجاز احمد
نوبت مطب قصردشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،قصردشت ،رحمت آباد ،ساختمان بزرگمهر ،طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعجاز احمد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعجاز احمد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعجاز احمد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعجاز احمد چقدر است؟
هزینه ویزیت اعجاز احمد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعجاز احمد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعجاز احمد کجا است؟
دکتر اعجاز احمد 1 مطب در قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعجاز احمد را ببینید.
+
آیا دکتر اعجاز احمد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعجاز احمد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعجاز احمد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعجاز احمد متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعجاز احمد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اعجاز احمد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعجاز احمد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعجاز احمد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اعجاز احمد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعجاز احمد 5 از 5 است.

درباره دکتر اعجاز احمددکتر اعجاز احمد dr ejaz ahmad از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر اعجاز احمد در شیراز ،قصردشت ،رحمت آباد ،ساختمان بزرگمهر ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعجاز احمد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276231 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعجاز احمد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعجاز احمد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعجاز احمد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعجاز احمد متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعجاز احمد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.