دکتر مسعود کاویانی

دکتر مسعود کاویانی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

11757
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مشیرفاطمی

آدرس:

شیراز ،خیابان مشیرفاطمی ،روبروی معدل ،کوچه نصیریه ،ساختمان شیراز پاساژ ،طبقه دوم

تلفن:07132302388

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود کاویانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود کاویانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بی نظیییر و تکرار نشدنی 💫🙏

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود کاویانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مشیرفاطمی
شیراز - شیراز ،خیابان مشیرفاطمی ،روبروی معدل ،کوچه نصیریه ،ساختمان شیراز پاساژ ،طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود کاویانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود کاویانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود کاویانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود کاویانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود کاویانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود کاویانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود کاویانی کجا است؟
دکتر مسعود کاویانی 1 مطب در مشیرفاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود کاویانی را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود کاویانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود کاویانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود کاویانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود کاویانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود کاویانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود کاویانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود کاویانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود کاویانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مسعود کاویانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود کاویانی 5 از 5 است.
درباره دکتر مسعود کاویانی


دکتر مسعود کاویانی dr masoud kaviani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر مسعود کاویانی در شیراز ،خیابان مشیرفاطمی ،روبروی معدل ،کوچه نصیریه ،ساختمان شیراز پاساژ ،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود کاویانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود کاویانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود کاویانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود کاویانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود کاویانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود کاویانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.