%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات زند

آدرس:

شیراز ،خیابان زند ،روبروی دانشکده مهندسی یک ،ساختمان یاس ،طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هدایت اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدایت اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پدر من ۲۵ سال پیش الرژی پیدا کردن گرفتگی صدا و حنجره و سرفه شدیدددددددد همه دکترا گفتن سرطان حنجره داری ولی دکتر اکبری با تشخیص درست متوجه شدن که پدرم به ماهی و تخم‌مرغ الرژی دارن از اون سال دیگ‌ه پدرم‌ ماهی نخورد و ن صداش گرف ن سرفه کرد و همیشه دعاگوی ایشون هستن. واقعا عالی

آذر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وقتی 20 سالم بود برای مشکلی به ایشون مراجعه کردم و برای همیشه مشکلم حل شد. همیشه به همه معرفیشون میکنم.

آروین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زیور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کهیر داشتم کارشون عالی بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هدایت اکبری
نوبت مطب زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،خیابان زند ،روبروی دانشکده مهندسی یک ،ساختمان یاس ،طبقه 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدایت اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدایت اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدایت اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدایت اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت هدایت اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدایت اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدایت اکبری کجا است؟
دکتر هدایت اکبری 1 مطب در زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هدایت اکبری را ببینید.
+
آیا دکتر هدایت اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدایت اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدایت اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدایت اکبری متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدایت اکبری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هدایت اکبری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدایت اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدایت اکبری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر هدایت اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدایت اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر هدایت اکبریدکتر هدایت اکبری dr hedayat akbari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر هدایت اکبری در شیراز ،خیابان زند ،روبروی دانشکده مهندسی یک ،ساختمان یاس ،طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدایت اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132307716-07132335933 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدایت اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدایت اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدایت اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدایت اکبری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدایت اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.