%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز ،اردیبهشت غربی ،حدفاصل فلسطین و هفت تیر ،ساختمان سینا ،طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود سوید را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود سوید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر بسیارخوبی هستن ولی وقت گرفتن ازایشون خیلی سخت هست ممنون میشم بهم بگید چطوری وقت بگیرم ممنون ازشما

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمود سوید
نوبت مطب اردیبهشت غربی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،اردیبهشت غربی ،حدفاصل فلسطین و هفت تیر ،ساختمان سینا ،طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود سوید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود سوید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود سوید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود سوید چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود سوید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود سوید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود سوید کجا است؟
دکتر محمود سوید 1 مطب در اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود سوید را ببینید.
+
آیا دکتر محمود سوید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود سوید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود سوید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود سوید متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود سوید چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود سوید تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود سوید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود سوید چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود سوید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود سوید 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود سویددکتر محمود سوید dr mahmood soveid از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمود سوید در شیراز ،اردیبهشت غربی ،حدفاصل فلسطین و هفت تیر ،ساختمان سینا ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود سوید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360380-09174850027 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود سوید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود سوید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود سوید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود سوید متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود سوید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.