دکتر محمد شافعی

دکتر محمد شافعی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشهد

کد نظام پزشکی

14886
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات احمداباد

آدرس:

مشهد ،احمدآباد ،محتشمی ،بین محتشمی 4 و 6 ،ساختمان ثامن

تلفن:05138429292

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد شافعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد شافعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با دقت سابقه بیماری را بررسی می‌کنند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد شافعی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب احمداباد
مشهد - مشهد ،احمدآباد ،محتشمی ،بین محتشمی 4 و 6 ،ساختمان ثامن


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد شافعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد شافعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد شافعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد شافعی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد شافعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شافعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد شافعی کجا است؟
دکتر محمد شافعی 1 مطب در احمداباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد شافعی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد شافعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شافعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد شافعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد شافعی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد شافعی چه زمانی است؟
دکتر محمد شافعی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شافعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد شافعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد شافعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد شافعی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد شافعی


دکتر محمد شافعی dr mohammad shafeie از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر محمد شافعی در مشهد ،احمدآباد ،محتشمی ،بین محتشمی 4 و 6 ،ساختمان ثامن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد شافعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138429292 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد شافعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد شافعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد شافعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد شافعی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد شافعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.