دکتر مژگان هراتیان

دکتر مژگان هراتیان

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص روماتولوژی کودکان
مشهد

کد نظام پزشکی

42990

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات احمد آباد

آدرس:

مشهد ، احمد اباد، عارف3، ساختمان یاس، طبقه اول

تلفن:05138464605

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان هراتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مژگان هراتیان
نوبت مطب احمد آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ، احمد اباد، عارف3، ساختمان یاس، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان هراتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان هراتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان هراتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان هراتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان هراتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان هراتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان هراتیان کجا است؟
دکتر مژگان هراتیان 1 مطب در احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان هراتیان را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان هراتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان هراتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان هراتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان هراتیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان هراتیان چه زمانی است؟
دکتر مژگان هراتیان از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان هراتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان هراتیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مژگان هراتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان هراتیان 0 از 5 است.

درباره دکتر مژگان هراتیاندکتر مژگان هراتیان dr mojgan haratian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر مژگان هراتیان در مشهد ، احمد اباد، عارف3، ساختمان یاس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان هراتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138464605 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان هراتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان هراتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان هراتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان هراتیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان هراتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.