دکتر فاطمه آذرپرند

دکتر فاطمه آذرپرند

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

78377

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات عارف

آدرس:

مشهد ،احمدآباد ،عارف 3 ،ساختمان خورشید ،طبقه دوم

تلفن:05138477474

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه آذرپرند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه آذرپرند
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب عارف
مشهد - مشهد ،احمدآباد ،عارف 3 ،ساختمان خورشید ،طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه آذرپرند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه آذرپرند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه آذرپرند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه آذرپرند چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه آذرپرند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آذرپرند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه آذرپرند کجا است؟
دکتر فاطمه آذرپرند 1 مطب در عارف دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه آذرپرند را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه آذرپرند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آذرپرند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه آذرپرند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه آذرپرند متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه آذرپرند چه زمانی است؟
دکتر فاطمه آذرپرند از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آذرپرند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه آذرپرند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه آذرپرند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه آذرپرند 0 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه آذرپرند


دکتر فاطمه آذرپرند dr fatemeh azarparand از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر فاطمه آذرپرند در مشهد ،احمدآباد ،عارف 3 ،ساختمان خورشید ،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه آذرپرند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138477474 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه آذرپرند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه آذرپرند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه آذرپرند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه آذرپرند متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه آذرپرند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.