دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ
تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

95608

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان241، طبقه4، واحد14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رزیتا جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رزیتا جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فرمانیه
دکتر رزیتا جعفری
دکتر رزیتا جعفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رزیتا جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رزیتا جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رزیتا جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رزیتا جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت رزیتا جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رزیتا جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رزیتا جعفری کجا است؟
دکتررزیتا جعفری مطب فرمانیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رزیتا جعفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رزیتا جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رزیتا جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رزیتا جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رزیتا جعفری چه زمانی است؟
دکتر رزیتا جعفری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رزیتا جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رزیتا جعفری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رزیتا جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رزیتا جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر رزیتا جعفریدکتررزیتا جعفری dr rozita jafari از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر رزیتا جعفری در تهران، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان241، طبقه4، واحد14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رزیتا جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09036263503 , 02126118107 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رزیتا جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رزیتا جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رزیتا جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رزیتا جعفری متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رزیتا جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.