دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی

دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

116655
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب رسالت شمالی

آدرس:

بندر عباس، رسالت شمالی، جنب پل رسالت، ساختمان بزرگمهر، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نصرت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد پزشک عالی بود من دیروز مراجعه کردم باید نتیجه رو‌ ببینم.

مائده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک بسیار با دانش و مهربان

حلیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهربان و با حوصله

ایران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام من تازه تحت نظر خانم دکتر هستم برا سزارین چهارم انشا الله بسلامتی و بالطف خانم دکتر سزارین چهارم انجام بشه

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خانم هاشمی زادگان تک هستن تو دکترا من جونمو مدیونشم انشاالله هرجایی هستن سالم باشن خانم دکتر گل

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب رسالت شمالی
بندرعباس - بندر عباس، رسالت شمالی، جنب پل رسالت، ساختمان بزرگمهر، طبقه سوم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو45,500 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت شبنم هاشمی زادگان منشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی کجا است؟
دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی 1 مطب در مطب رسالت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی را ببینید.
+
آیا دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی چه زمانی است؟
دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی 5 از 5 است.
درباره دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی


دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی dr shabnam hashemizadegan manshadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی در بندر عباس، رسالت شمالی، جنب پل رسالت، ساختمان بزرگمهر، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633380077,07633380088 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شبنم هاشمی زادگان منشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.